Provozováno na realitním systému Realman
 
zobrazeny položky [1 - 10]
zobrazit: 102050

Jakub Šeps

Dobrý den,

chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu ve Slaném. Nikdy jsem těchto služeb nevyužívala a byla jsem mile překvapena ochotou, profesionálním jednáním a milým přístupem. Pomalu bych ani nevěřila, že v této době, kde každý hledí jen sám na sebe, se ještě najde slušný člověk, který své práci rozumí a snaží se pomoci i ostatním. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji všem. V bytě jsme s dcerou moc spokojeny a cítíme se opravdu jako doma. Přeji hezký den a mnoho dalších spokojených klientů.

Děkuji Kaimlová.

Slaný 10.12.2019

Jakub Šeps

Přeji krásný den,

chci vám moc poděkovat za zprostředkování bytu, spolupráce s vámi byla příjemná a podle pravidel. Musím říct, že jste opravdu vytrvalý a že jste to neměl jednoduché to samé musím říct i o panu Hamousovi. Mohla jsem se na vás ve všem spolehnout ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem

Plešnerová
Zlonice

2.7.2019

Jakub Šeps

Dobrý deň prajem pán Šeps.
Konečne som sa dostala k tomu napísať kvoli ohodnoteniu,......ste bezkonkurečný makler, na jedničku, inak sa to povedať nedá. ...byt pripravený s nakupeným a zloženým nábytkom. Velmi ste mi ulahčil kopec roboty.

Majte sa pekne.

Lenka Štybrányiová :-)

25.7.2016

Jakub Šeps

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělý a profesionální přístup. Už jsem si v životě několikrát byt pronajímala, ale poprvé mohu říci, že Vám jsem tu provizi za zprostředkování zaplatila ráda a byla zasloužená. Protože poprvé jsem měla pocit, že hájíte i zájmy nájemníka, nikoli jen svoje a majitele bytu, tak jako jsem to zažívala doposud..

S přáním mnoha spokojených klientů

Kateřina Moravcová

20.3.2016

Jakub Šeps

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi slušné a profesionální jednání při koupi bytu v Praze. Vždycky jste nám nejen vyšli vstříc, ale snažili se udělat podmínky nejvýhodnější pro obě strany podepisující smlouvu, což hodnotím jako férové jednání. V porovnání s mými předchozími zkušenostmi s realitními kancelářemi mám jasno, že se příště obrátím na Vás. Během koupě bytu jste nás průběžně informovali o probíhajícím procesu, o přípravě dokumentace, a nebyl problém upravit smlouvu na míru podle našich požadavků. Také mě pozitivně překvapilo zodpovědné hledání nájemníků do našeho nového bytu, který jsme chtěli hned pronajímat, když p. Šeps hledal slušné lidi a nesnažil se "zbavit" bytu co nejrychleji.
Celkově, chtěla bych zdůraznit zodpovědnost, orientaci na zákazníka a lidský přístup, výbornou komunikaci a časovou flexibilitu (což v našem případě bylo rozhodující, protože můj přítel nebydlí v České Republice a museli jsme přizpůsobit data podpisu smluv podle jeho příjezdů do ČR) .
Přeji hodně úspěchů a těším se na další spolupráci!

s pozdravem
Alexandra Mayer

22.4.2015

Veronika Šepsová

Vážení Šepsovi,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Váš excelentní servis při prodeji mého bytu. Jste skuteční profesionálové! Je neuvěřitelné, že jste dokázali najít kupce během měsíce..
Jakmile budu v budoucnosti potřebovat makléřské služby a věřte, že budu, velmi ráda se obrátím právě na Vás!

Přeji Vám mnoho tolik spokojených klientů jako jsem já!

Adéla Čechová

19.4.2015

Jakub Šeps

Sám za sebe chci vyjádřit svou maximální spokojenost se službami rodiny Šepsových. Cca rok využívám jejich servisu, co se týká pronájmu mých bytů. Vůbec o nic se nemusím starat, oni se postarají o vše potřebné. Já jen podepíši nájemní smlouvy a inkasuji nájemné.
Jsem rád, že spolupracuji právě s nimi. Rozhodně budu jejich služeb využívat i do budoucna!
Jsou to féroví lidé, takže jen vřele doporučuji!

Petr Kubálek, Praha

14.4.2015

Jakub Šeps

Vážení kupující, prodávající, Šepsovi,

tento mail, píši všem ostatním, kteří přemýšlí přes koho kupovat nemovitost anebo o tom s kým spolupracovat při prodeji své nemovitosti. Zda prodávat sám nebo s nějakým realitním agentem..

Vezmu to od začátku a popíši celou mou zkušenost s kanceláří rodinnereality.cz, s rodinou Šepsových.
Před nějakou dobou jsem sháněl s manželkou v Praze byt 3+1 nebo 3+kk, ke koupi. Náš malý 1+kk, už nám byl opravdu malý.
Prošel jsem s mou paní několik bytů, při různých prohlídkách a měl z toho mnoho různých pocitů. Hlavně z pánů makléřů.. Cítil jsem z jejich strany obrovský tlak na to, aby mi to prodali za každou cenu! Téměř všichni mi tvrdili, že na to mají dav zájemců, že se musím rozhodnout rychle a jiné prodejní "kecy". Když jsem se jich posléze zeptal, proč to tedy někdo z toho davu již nekoupil, když vidím na netu tento byt již téměř rok, to jsem slyšel různých úsměvných příběhů..
Při jedné z těchto prohlídek jsem právě potkal pana Šepse a díky za to!
Už jen to, že když jsme přišli do bytu, tak byt vypadal přesně tak, jako na fotkách. Tady ještě malá vsuvka. Byl jsem totálně v šoku, když na několika prohlídkách z těch co jsem absolvoval byl byt ve skutečnosti úplně jiný, než na fotkách!!! Když jsem se začal agentů ptát, co to je a proč, tak mi začali vysvětlovat, že fotky jsou ilustrativní, že si majitel nepřál fotky někde zveřejňovat a podobné, zase "kecy"!
S panem Šepsem proběhla prohlídka a vůbec celé naše setkání, tak jak si představuji, že to má vypadat! Tedy na úrovni perfektního obchodníka, ze kterého je cítit zájem prodat, ale i zájem o mě jako kupujícího. Tedy tak, že se mě ptá, mluví se mnou o mých pocitech, potřebách. Upřímně mi řekl, že byt je v nabídce cca 14 dnů, jsem druhý zájemce, že chápe a hlavně ani nechce, abych se rozhodl hned (tak jako by nejraději ti ostatní chtěli), že je to nějaké rozhodnutí za spoustu peněz a je potřeba si být jistý. Čím mě pan Šeps odzbrojil a získal si mě na svou stranu, bylo to, že zmínil i nějaké nedostatky bytu, konkrétně poškrábané dveře v jednom pokoji od psa majitelů a nefunkční troubu v kuchyni a dluh původního majitele vůči společenství ve výši 3 457 Kč. V podstatě jen drobnosti, ale tohle mě přesvědčilo, že se mnou jedná férově, že mi to prostě nechce natlačit za každou cenu, ale chce, abych z toho i já jako platící zákazník měl taky dobrý pocit. A musím říct, že jsem z toho přesně ten dobrý pocit měl.
Rozešli jsme se s tím, že si vezmu několik dnů na rozmyšlenou i s ohledem na 2 další nabídky bytů, které jsem chtěl ještě vidět.
Výsledek takový, že další 2 byty a agenty, které jsem viděl, mě ubezpečili v tom, že byt, který mi nabízel pan Šeps a hlavně jeho přístup ke mě rozhodli o tom, že volba koupě padla na něj.
Celý proces spojený s koupí bytu s nimi jako rodinou byl skvělý. Přesně tak jak jsem byl vždy informován, tak to přesně probíhalo, ať se to týká podepsání kupních smluv u jejich advokáta, kterého mají najatého, tak úschovy peněz, která proběhla u právníka, nikoli jako chtějí některé kanceláře, co jsem zjišťoval při prohlídkách, na účet realitních kanceláře. Tam bych peníze nikdy nedal! Věc, která pro mě byla velmi příjemná bylo to, že z původních majitelů na mě bez poplatku, jen na základě plné moci převedli energie, konkrétně elektřinu a plyn. Byli s námi i u předání bytu, zařídili předávací protokoly a má žena dostala od pana Šepse květinu, která ji velmi potěšila.
Toliko jsme zažili jako ti, kteří kupují.

Už během procesu koupě jsem na panu Šepsovi vyzvídal prodejní "fígle", jelikož jsem po koupi 3+1, chtěl prodat to naše malé 1+kk. Říkal jsem si, že na tom přeci nic není a že to zvládnu sám. Ale tím jak jsme procházeli tím celým procesem, tak jsem čím dál tím více začal zjišťovat, že to asi není zas tak jednoduché, jak jsem si představoval..
Po dohodě s manželkou a Šepsovými jsme prodej našeho 1+kk svěřili právě jim a musím říci, že dnes nelituji. Ano, stálo to sice nějaké peníze, ale bylo to dobré rozhodnutí.
Najít kupce trvalo Šepsovým něco přes měsíc a pak něco, než se to celé zprocesovalo.
Tím, že jsem se tím vůbec s mou ženou nemusel zabývat, nejezdil jsem na prohlídky přes celou Prahu, neřešil právníky, smlouvy, katastr, inzeráty, daňové přiznání, které za nás také udělali, podali a zaplatili, převedli energie na novou majitelku, to byla služba vážně k nezaplacení a stála za to!
Takže tolik z mé zkušenosti s touto realitní kanceláří jak z pohledu kupujícího, tak prodávajícího.

s poděkovaním Šepsovým a přáním mnoha spokojených kupujích i prodávajících
manželé Vaňkovi

2.2.2015

Jakub Šeps

Vážený pane Šepsi,

rád bych vám tímto ještě jednou poděkoval za Vámi poskytnuté služby. Váš profesionální a zároveň velmi příjemný přístup udělal z celé věci pohodovou záležitost. Díky Vám vše proběhlo naprosto hladce a bez problémů. Tímto Vám přeji spoustu spokojených klientů jako jsem byl já.

Ještě jednou děkuji,

Brízgala

15.1.2015

Jakub Šeps

Vážení Šepsovi,

chtěla jsem Vám přidat své doporučení na Vaše webové stránky, ale nevím jak. Tak píši tenhle e-mail a nějak si jej tam prosím vložte.

Ještě jednou mé velké díky celé Vaši rodině!

Pro nezasvěcené uvádím, že jsem se snažila téměř rok prodat svůj byt v Odolené Vodě. Na počátku jsem to zkoušela sama, což bylo tedy peklo! Dala jsem si soukromý inzerát na několik serverů, které mi poradili přátelé. To strašné peklo, které se tím spustilo si nikdo nedovede představit. Okamžitě po podání inzerátu mi začal drnčet telefon s nabídkami vážných zájemců. Já byla šťastná jak jsem úspěšná prodejkyně bytu. Vždycky, když někdo přišel, říkal, že to tedy není pro něj, ale pro někoho koho zastupuje, jak má vážného zájemce a podobné (dnes už vím lži), ale mě to nevadilo, říkala jsem si, že je to jedno, hlavně, že se to prodá! Každý den se opakovalo totéž, volalo mi asi 50 lidí, chodili s těmi vážnými zájemci (samozřejmě bez nich), byt si fotili, pro maminku, pro babičku, sestru, dceru apod.. V tomto období jsem potkala sourozence Šepsovi, kteří mi řekli hned ve dveřích, že jsou zprostředkovatelé, že teď aktuálně sice nemají kýbl zájemců, ale vysvětlili mi a hlavně ukázali, že se můj byt objevil na hromadě serverů s různými cenami, popisy, m2 apod.. Upřímně mi tenkrát bylo do breku. Byla jsem naivní a důvěřivá ženská. Vůbec jsem netušila, že je toto možné!
Byla jsem ráda, že ke mě někdo lidsky přistoupil, vysvětlil mi, poradil co a jak a hlavně také to co poradili, řekli, tak udělali a byt za necelé 3 měsíce prodali a o všechno se postarali..

Takže jestli někdo ještě přemýšlí zda prodávat sám, tak si to pořádně rozmyslete. Taky jsem chtěla na počátku ušetřit na provizi, asi jako každý, ale když si na to vzpomenu, tak se vážně vyplatí prodávat to s profesionály a mít to bez starostí!
Já za sebe vřele doporučuji služby rodiny Šepsových.

S velkým díky a přáním pěkného Mikuláše, dnes již z jižních Čech!

Ing. Petra Doležalová

5.12.2014

 
zobrazeny položky [1 - 10]
zobrazit: 102050
2024 © Jakub Šeps, všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman